Survivor 2020’de büyük iddia sonrasında kim kazandı

1

‘Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’ yarışmasının 30 Nisan Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde, büyük iddia üzerine voleybol maçı oynandı.

2

Acun Medya takımına karşı mücadele eden Evrim Keklik ve Nisa Bölükbaşı müthiş bir performans sergiledi ama mücadeleyi 3-2’lik skorla Acun Medya kazandı.

3

Maç sonrası Acun Ilıcalı’dan, Evrim ve Nisa’ya ödülden yararlanma jesti geldi. Evrim, bu karar için zor anlar yaşadı.

4

Başarılı yarışmacı, “Öncelikle siz kazanmadınız, biz kaybettik. En az 8-10 sayı fileden aldınız. 7-8 tane şans eseri çizgiye düştü. Saha sahibini biliyor. Bu sahada ilk defa oynuyoruz, ilk defa eş olduk. Bir arada ‘herhalde bu ayak tenisi, biz yanlış yere geldik’ dedim. Ben size nasıl oyun verdim, hala inanamıyorum” ifadelerini kullandı.

5

Ünlü yapımcı, “Sadece bugüne özel, yarışmacılarımız birbirinden tatlı iki genç kız olduğu için ödülü onlara veriyoruz. Tek yiyemeyecek olan Cemal Can olacak” dedi.

6

Bunun üzerine Evrim, “Ben ödülü istemiyorum. Lütfen Cemal Can benim hakkımı alsın. İstemiyorum, çünkü kazanmadım. Sadece Türk kahvesi istiyorum. Kaybettiğim şeyin ödülünü istemiyorum” şeklinde konuştu.

7

Evrim, Nisa’nın “Ödülü kabul edip Cemal Can’a hediye et” önerisini “Tamam” demesine karşın daha sonra bu kararını değiştirdi.

8

Rakip takımdan Evrim ve Nisa’nın ödülü istememesi üzerine Acun Ilıcalı, “Bravo, işte Survivor duruşu budur” sözleriyle tebrik etti.

9

Evrim ve Nisa’dan oluşan ‘Survivor 2020’ takımının kazanacağını dair tahminde bulunan tek isim Cemal Can Canseven olmuştu. Bu nedenle diğer yarışmacılar ödülden faydalanırken, Nisa ve Evrim’in yanı sıra Cemal Can da ödüle hak kazanamadı.

Bir cevap yazın