Siyah Noktalara Birebir Kivi Maskesi

Siyah noktalar nasıl geçer? Konutta siyah noktalarınızı basitçe yok edebileceğiniz Suna Dumankaya’nın siyah nokta maskeleri yazımızda sizlerle…

Siyah noktalar için yapılan kivi maskesinin yapılışı şu biçimdedir:

Öncelikle 1 adet kivinin kabukları atanmalıdır. Kabuğu atanan kivi mutfak robotu veya blender takviyeyi ile püre haline getirilmelidir. Bir kaba 1 veya yarım çorba kaşığı kadar yoğurt, yarım çorba kaşığı kadar zeytinyağı ve püre haline getirilmiş olan kivi ilave edilmelidir. İyice birbirlerine karıştırılmaları zorunludur. Surat pak ise bu karışım surata sürülebilir. Şayet surat pak değil ise öncelikle arınılmalıdır. Karışım surata ince bir tabaka halinde sürülmelidir. Maske biçiminde durmalıdır. Kuruyana kadar kivi maskesi yüzde bekletilmelidir. Kuruduktan sonra ılık su ile maske arınılmalıdır.

Hoşluk Uzmanı Suna Dumankaya’dan Kivi Maskesi Tasviri

Hoşluk Uzmanı Suna Dumankaya’nın önerdiği kivi maskesinin yapılışı şu biçimdedir:

Öncelikle kivi maskesi yapılmadan evvel, 3-4 adet badem bir gece evvelinde suda bekletilmelidir. Kivi maskesinin yapılacağı gün ise bu bademler ezilerek püre haline getirilmelidir. 1 adet kivinin kabuğu atanmalıdır ve püre haline getirilmelidir. Püre haline gelmiş olan bademler ve kivi, 1 çorba kaşığı kadar nohut unu ile karıştırılmalıdır. Karışım surat ve boyun bölgesine maske biçiminde uygulanmalıdır. Bu maske yüzde takribî olarak 15-20 dakika gibi bir vakit bekletilmelidir. Bekleme süresi dolduktan sonra maske ılık su ile çıkartılmalıdır.

Hoşluk Uzmanı Suna Dumankaya’nın Önerdiği İkinci Kivi Maskesi Tasviri

Suna Dumankaya’nın önerdiği kivi maskesi tanımlarından bir öbürünün imali şu biçimdedir:

1 adet kivinin kabukları atanmalı ve püre haline getirilmelidir. Bu kivi püresi 1 tatlı kaşığı limon suyu ile karıştırılmalıdır. Karışım surat ve boyun bölgesine maske biçiminde uygulanmalıdır. Maske yüzde 15-20 dakika gibi bir vakit bekletilmelidir. Bekleme süresi dolduktan sonra maske arınılmalıdır.

Siyah Noktalara Kesin Çözüm Usulleri Tıklayın !

Btümörün Üstündeki ve T Bölgesindeki Siyah Noktalar İçin Maske Tasviri Tıklayın !

Yaprak Jelatinden Surat Arınma Byemini Nasıl Yapılır? Tıklayın !

Natürel Usullerle Siyah Noktaları Arınmak İçin Limon Maskesi Tıklayın !

Etiketler

akne Cilt bakımı cilt maskesi kivi maskesi siyah nokta Siyah Nokta Maskesi

Bir cevap yazın