O iğrenç tekliften sonra lokantadan kaçtık!

1 ABONE OL

İki yıldır oynadığı Alice Müzikali ile yıldızı parlayan Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim’in sorularını yanıtladı.

2

Corona virüs nedeniyle bir süredir evde olan Özyıldız, karantina günlerini “Psikolojik açıdan hayatta kalmaya çalışıyor, yeni uğraşlar arıyorum. Temizliğe sardım, tavanları bile süpürdüm. 2 haftadır da yemeğe dadandım. Bu konuda biraz dikkatsiz davranıyorum. Günde bir kavanoz fıstık ezmesi yiyorum. Artık kendi ekmeği kendim yapar hale geldim” diyerek anlattı.

3

Ardından kendisini anlatan oyuncu, bu süreçteki en büyük sıkıntısını “Hiperaktiflikte 10 üzerinden 9’um. En büyük sıkıntım; karantinada yeteri kadar yorulamamak” şeklinde dile getirdi.

4

“Birikim yapmaya odaklı değilim, anı yaşıyorum” diyen Özyıldız, ilişkilerinde nasıl olduğunu şöyle açıkladı:

5

“İlişkide kriz anlarında alfayım (lider ruhlu, iddialı, korumacı). Fazla hayal kuruyorum, dengeyi bulmam lazım. Çiftlerin birbirine hakaret edip sonra da ‘Çok aşığım’ demelerine inanmıyorum. Benim de güzel sevilmediğim oldu. Hayal kırıklığına çok uğradım.”

6LOKANTADAN KAÇTIK

‘LOKANTADAN KAÇTIK’

İbrahim Selim’in aldığı en ilginç teklifi sorması üzerine 32 yaşındaki oyuncu, bir anısını anlattı.

7

Özyıldız, “Bir lokantada sevgilim ile oturuyordum. Bir genç yanıma gelip 5 adım arkasındaki kızı gösterdi. ‘Sevgilimin en büyük hayali; seninle 15 dakika baş başa kalmak. Evimiz de çok yakın’ dedi. Şok olduk. Ben, sevgilisi ile eve gideceğim, o da benim kız arkadaşımı oyalayacak. ‘Müsait değiliz’ diyerek lokantadan kaçtık” dedi.

Bir cevap yazın