Kol Sivilcelerini Tedavi Eden Maske Tarifi

Kol sivilcelerini geçiren kür tanımları ile kısa zaman içerisinde natürel yollardan kolunuzdaki sivilcelerden kurtulacaksınız. Bedendeki sivilce haritası araştırıldığında suratımızda, alnımızda, sırtımızda hatta kollarımızda sivilcelerle karşılaşmaktayız. Muhtelif sebeplerden dolayı ortaya çıkan bu sivilceleri natürel usuller kullanarak eksiltmek hatta tamamen yok etmek muhtemeldir.

Kolda Sivilce Neden Oluşur?

Bedendeki sivilcelerin anlamı sivilcelerin nerede çıktığına göre değişiklik göstermektedir. Genellikle kollarda çıkan sivilceler A, D ve K2 vitamin beceriksizliğinden ortaya çıktığı düşünülmektedir. Omuz bölgesinde görülen sivilceler çoğunlukla stres suratından ortaya çıkarken boyun bölgesinde çıkan sivilceler hormonal balanssızlığın habercisi.

Kol Sivilcelerine Aleo Vera Kürü

Kolda çıkan sivilcelere yatıştırıcı ve ıslatıcı eksiyle öğrenilen aleo vera ile oluşturulan kürler müthiş bir çözümdür. Yalnızca koldaki sivilcelere değil aynı zamanda erkeklerde sırtta sivilce yaradılışını da yasaklayan bu kür bütün sivilceyle savaşanlara göre. Uygulanması çok kolay olan bu küründe aleo vera nebatının içerisinde yer alan jel kıvamındaki kısımdan yararlanılır. Yaprak kısmında bulunan bu jel kolda veya sırtta yer alan sivilcelere sürülür. Takribî yarım saatlik bir beklemenin ardından yıkanarak arınılır. Rastgele bir yan tesir barındırmayan bu usulü günde 1-2 kere uygulayabilirsiniz.

Kol Sivilcesine Elma Sirkesi Kürü

Natürel usuller kullanarak kolda çıkan sivilceleri yok etkenin bir yolu da elma sirkesinden hazırlanan kürdür. Asidik yapısı sayesinde cildin PH’ını dengeleyen elma sirkesi cildinizde alana gelen tıkanıklıkları açarak sivilcelerin yok olmasını sağlayacaktır. Marketlerden basitlikle elde edebileceğimiz elma sirkesiyle aynı oranda su karıştırılarak kolda ki sivilcelere sürülür. 10 dakika beklenir ardından ılık su ile kollar durulanır. Günde 2 ya da 3 kere bu harekâtı yineleyerek kollarınızda ki sivilcelerden kurtulabilirsiniz. Buna ek 1 kadeh su içerisine yarım tatlı kaşığı elma sirkesi koyarak harcamanız sivilcelerden kurtulma hızınızı çoğaldıracaktır.

Sırt Sivilceleri İçin Natürel Maske Tasviri Tıklayın !

Beden Sivilcerinden Kurtaran Konut İmali Maske Tıklayın !

Göğüste Sivilce İçin Natürel Çözümler Tıklayın !

Göğüs ve Omuzlardaki Sivilcelerden Kurtulmak İçin Tıklayın !

Sırtımda sivilce kirleri var ne yapabilirim? Tıklayın !

Etiketler

akne Aloe Vera Cilt bakımı gögüs sivilce kol sivilcesi omuz sivilce sivilce sivilce kirleri Sivilce Maskesi sivilce rehabilitasyonu sırt sivilcesi beden bakımı www.kadinlarkulubu.com

Bir cevap yazın