Halkbank, Vakıfbank Ziraat temel ihtiyaç kredisi sorgulama ekranı

Corona virüsü tedbirlerine destek olmak amacıyla kamu bankaları tarafından verilen destek kredilerinin ödemeleri sürüyor. Krediye başvuran birçok kişinin başvurusu kabul edilirken krediye başvuran birçok kişinin başvurusu ise henüz cevap bekliyor. Peki, temel ihtiyaç kredisi sorgulaması nasıl yapılır? İşte, Ziraat, Vakıf ve Halkbank kredi sorgulama ekranı…

KREDİ SONUÇ SORGULAMA NASIL YAPILIR?

10 bin lira bireysel temel ihtiyaç kredisi başvuru işlemini tamamlayan pek çok kişi, bu kez kredi sorgulama işlemi için bir kez daha sisteme giriş yapmak istiyor. İntenet üzerinden sorgulanabilen Halkbank Vakıfbank Ziraat Bankası kredi başvurusu sorgulama işlemi, kolay adımlarla tamamlanabiliyor.

Bireysel temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları açıklanmaya devam ediyor. 10 bin liraya kadar tahsis edilen bireysel temel ihtiyaç kredisi için belirli şartlara uymak yeterli sayılıyor.

ZİRAAT BANKASI  SORGULAMA EKRANI

VAKIFBANK SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Halkbank başvurularını sorgulamak için Halkbank Mobil Şubesine giriş yaparak; Krediler >Yeni Kredi Başvurusu ve Sorgulama >Başvurularım> Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izlemek yeterli olacak.

Bir cevap yazın